INFORMACJA SZCZEGÓŁOWA DLA RODZICÓW (OPIEKUNÓW PRAWNYCH) UCZNIA.

1. Z obiadów może korzystać każdy uczeń Szkoły Podstawowej nr 4 w Polkowicach.
  2. Uczniowie zobowiązani są do przestrzegania Regulaminu Stołówki i właściwego zachowania się na terenie obiektu (w przypadku naruszenia ustalonych zasad dziecko zostanie wypisane z obiadów).
  3. Uczniowie spożywają obiady wyłącznie w stołówce szkolnej, w razie choroby dziecka rodzic ma możliwość odebrania posiłku  we własnych pojemnikach.
  4. Obiady wydawane są  w  godzinach  od  11.40 - 14.30  za okazaniem imiennego bloczka ze zdjęciem. Dzieci  zapisane do świetlicy będą korzystać z obiadu w wyznaczonym czasie pod opieką  nauczyciela świetlicy.
  5. W przypadku: przewidzianej nieobecności dziecka w szkole (np. wycieczka) rezygnację z obiadu należy zgłosić przynajmniej trzy dni wcześniej, w przypadku choroby dziecka do godz. 8.00 w dniu nieobecności. Odpisy mogą być dokonywane osobiście lub telefonicznie (tel: 076/746-53-70 w. 163 - intendent). W przypadku braku zgłoszenia rodzic poniesie koszty niespożytego posiłku.
  6. Odpisy obiadów na podstawie zgłoszonych rezygnacji dokonywane są w następnym miesiącu: np. nieobecność na obiedzie w październiku uwzględniona zostanie w listopadzie.
  7. Opłaty za obiady za dany miesiąc przyjmowane są gotówką u intendenta lub przelewem na akonto szkoły. Wpłat bezgotówkowych dokonuje się przelewem na rachunek bankowy nr  84  1020  3017  0000  2602  0166  6783.  W tytule płatności należy wpisać: imię i nazwisko dziecka, klasę, miesiąc żywieniowy.  Przed dokonaniem przelewu należy uzgodnić kwotę wpłaty u intendenta szkoły (zawierającą ewentualne odliczenia z tytułu odpisów itp.)
  8. Po wpłaceniu uzgodnionej kwoty należy dostarczyć intendentowi potwierdzenia wpłaty w formie papierowej lub elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Opłatę wnosi się za dany miesiąc do 15-tego każdego miesiąca. Wpłaty będą przyjmowane przez intendenta od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 a 15-tego każdego miesiąca do 16.00
  9. Rodzice zobowiązani są do terminowego uiszczania opłat za obiady.  W przypadku nieterminowego dokonywania wpłat lub niezapłacenia w danym miesiącu dziecko zostanie wypisane z obiadów.
  10. W przypadku całkowitej rezygnacji dziecka z obiadów rodzice (opiekunowie) proszeni są o kontakt z kierownikiem świetlicy lub intendentem tel. 076/746-53-70 w.163 lub 136

KARTA ZGŁOSZENIA UCZNIA NA OBIADY (pobierz plik karta.docx  lub plik karta.pdf)