This website works best with JavaScript enabled
Herb BIP

Zapraszamy do obejrzenia filmów uczniów klasy 2d, którzy zostali laureatami powiatowego konkursu zorganizowanego przez PODM w Polkowicach.

Celem konkursu było wyreżyserowanie filmu w języku obcym na temat "Moja szkoła"


I miejsce: Michał Maziec, Dawid Gawluk, Dawid Wilk, Kacper Zimoch
II miejsce: Tomasz Boryk, Michał Dudziak, Oskar Weres

{youtube}WWy1KWTd9VY{/youtube}

{youtube}qR4XZ9CJemA{/youtube}

 

 

 

29 maja 2015 r. odbył się V Powiatowy Konkurs ,, Zabytki Dolnego Śląska- Głogów’’.

Celem konkursu było rozwijanie wiedzy o własnym regionie i jego związkach z kulturą narodową, ze środowiskiem lokalnym i regionalnym w celu wytworzenia

bliskich więzi i zrozumienia różnorakich przynależności człowieka oraz budzenie zachwytu pięknem regionalnej architektury i zabytków.

 

Uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces zajmując :

II miejsce – Ula Chorążykiewicz

III miejsce – Konrad Laskowski

 

 

yesGratulujemy naszym uczniom sukcesów !!!yes

 

 

Kwiecień oraz maj okazały się szczęśliwymi miesiącami dla uczniów naszej szkoły, którzy w powiatowych konkursach organizowanych przez PODM w Polkowicach odnieśli wiele sukcesów i zostali ich laureatami.

W II Powiatowym Konkursie Multimedialnym (konkurs grupowy, którego celem było przygotowanie filmu w języku obcym na temat „Moja szkoła”)

I miejsce: Dawid Wilk, Dawid Gawluk, Kacper Zimoch, Michał Maziec (opiekun Agnieszka Kielar)

II miejsce: Michał Dudziak, Tomasz Boryk, Oskar Weres (opiekun Agnieszka Kielar)

III miejsce: Roksana Wandzio, Kacper Barwiński, Martyna Radomska, Natalia Świeżowska (opiekun Wiesław Ksenycz).

 

W III Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Obcojęzycznej

I miejsce: Laura Tyrkała (opiekun Wiesław Ksenycz)

II miejsce: Hanna Ćwian (opiekun Patrycja Kostanowicz)

III miejsce: Julia Ostrowska (Gimnazjum nr 1 w Polkowicach).

wyróżnienie: Roksana Wandzio

 

W V Powiatowym Konkursie Językowym „Polkowicki Poliglota”

I miejsce: Rosana Wandzio (opiekun Wiesław Ksenycz. Magdalena Lotz)

II miejsce: Michał Konieczny (opiekun Agnieszka Kielar)

III miejsce: Martyna Kowalczyk (opiekun Wiesław Ksenycz, Magdalena Lotz).

 

W IV Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej

III miejsce: Roksana Wandzio

 

Wszystkim laureatom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy.

UCZEŃ Z NASZEGO GIMNAZJUM NA MISTRZOSTWACH POLSKI W PŁYWANIU

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem