This website works best with JavaScript enabled
Herb BIP

Organizatorami tegorocznych Dni Młodzieży Gimnazjalnej był SU, wraz z opiekunami Panią Joanną Kotwicą i Małgorzatą Szponar- Szablewską. Zadbaliśmy o to, aby ten dzień różnił się od zwykłego dnia spędzonego w szkole.Liczne atrakcje i konkursy przygotowane zostały z myślą o aktywnych formach spędzania wolnego czasu młodzieży. Wszyscy, którzy tego dnia przyszli do szkoły mogli brać udział w” Igrzyskach Sportowych”, gdzie wykazywali się swoimi umiejętnościami w konkurencjach lekkoatletycznych oraz zespołowych grach sportowych. Na  zwycięzców czekały, dyplomy i słodkie  nagrody.

 

W strefie rekreacji i relaksu można było podziwiać występy wokalne, taneczne oraz gimnastyczne naszych uczniów, do których zachęcał wodzirej Oskar Kołodziej i niezawodna obsługa techniczna naszego Gimnazjum z klasy III d - Kamil i III b- Grześ. W dyskotece na  murawie królował taniec belgijski, który porywał uczniów i nauczycieli. Dodatkowe atrakcje towarzyszące naszej zabawie , to mega bańki mydlane, gra w twistera czy chodzenie na szczudłach, a także  grill dla uczniów. Klasy pierwsze rozpoczęły  ten dzień udziałem w Turnieju profilaktycznym ,,Postaw na rodzinę” a następnie dołączyły do swoich starszych kolegów.
Ukoronowaniem zabawy był ogólnoszkolny turniej kalamburów, w którym zwyciężyła klasa I a. Natomiast najlepiej bawiącą się klasą została klasa III c, która otrzymała puchar ,,MISTRZA APLAUZU”. Nagrody za zaangażowanie w imprezę otrzymały także klasy I B i I D.
Dziękujemy za współpracę;
- nauczycielom wychowania fizycznego oraz uczniom sędziującym zawody;
- organizatorom turnieju profilaktycznego pani Kazi, Kasi i Dorocie;
- wychowawcom klas oraz wszystkim nauczycielom uczestniczącym w imprezie.                                                                          

Samorząd Uczniowski 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem