This website works best with JavaScript enabled
Herb BIP

Nasze osiągnięcia 

sample imageZapraszamy do zapoznania się z naszymi osiągnięciami...czytaj więcej

REKRUTACJA 2017/2018 

sample imageSerdecznie zapraszamy uczniów do zapoznania się z ofertą naszej szkoły ...czytaj więcej

Klasa dwujęzyczna  

Klasa dwujęzycznaJęzykiem wykładowym jest język polski i język angielski.... czytaj więcej

Z kalendarza 

30. październik /Pn/, godz. 00:00 - 01:00
Dzień Spódnicy
30. październik /Pn/, godz. 00:00 - 01:00
Dzień Spódnicy
1. listopad /Śr/
Wszystkich Świętych
11. listopad /So/
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI

Październik 2017
P W Ś C Pt S N
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

E-dziennik 

Patron szkoły 

Stołówka szkolna 

Żyj smacznie 

Szkoła zdrowia 

Szkoła zdrowia

Klasy dwujęzyczne 

10-lecie 

Reforma edukacji 

Zebrania z rodzicami 

sample imageHarmonogram zebrań z rodzicami w roku szkolnym 2016/2017...Czytaj więcej

Zastępstwa 

organization imagePoniżej przedstawiamy bieżące zastępstwa szkolne dla uczniów... Czytaj więcej

Organizatorami tegorocznych Dni Młodzieży Gimnazjalnej był SU, wraz z opiekunami Panią Joanną Kotwicą i Małgorzatą Szponar- Szablewską. Zadbaliśmy o to, aby ten dzień różnił się od zwykłego dnia spędzonego w szkole.Liczne atrakcje i konkursy przygotowane zostały z myślą o aktywnych formach spędzania wolnego czasu młodzieży. Wszyscy, którzy tego dnia przyszli do szkoły mogli brać udział w” Igrzyskach Sportowych”, gdzie wykazywali się swoimi umiejętnościami w konkurencjach lekkoatletycznych oraz zespołowych grach sportowych. Na  zwycięzców czekały, dyplomy i słodkie  nagrody.

 

W strefie rekreacji i relaksu można było podziwiać występy wokalne, taneczne oraz gimnastyczne naszych uczniów, do których zachęcał wodzirej Oskar Kołodziej i niezawodna obsługa techniczna naszego Gimnazjum z klasy III d - Kamil i III b- Grześ. W dyskotece na  murawie królował taniec belgijski, który porywał uczniów i nauczycieli. Dodatkowe atrakcje towarzyszące naszej zabawie , to mega bańki mydlane, gra w twistera czy chodzenie na szczudłach, a także  grill dla uczniów. Klasy pierwsze rozpoczęły  ten dzień udziałem w Turnieju profilaktycznym ,,Postaw na rodzinę” a następnie dołączyły do swoich starszych kolegów.
Ukoronowaniem zabawy był ogólnoszkolny turniej kalamburów, w którym zwyciężyła klasa I a. Natomiast najlepiej bawiącą się klasą została klasa III c, która otrzymała puchar ,,MISTRZA APLAUZU”. Nagrody za zaangażowanie w imprezę otrzymały także klasy I B i I D.
Dziękujemy za współpracę;
- nauczycielom wychowania fizycznego oraz uczniom sędziującym zawody;
- organizatorom turnieju profilaktycznego pani Kazi, Kasi i Dorocie;
- wychowawcom klas oraz wszystkim nauczycielom uczestniczącym w imprezie.                                                                          

Samorząd Uczniowski 

Jesteśmy na facebooku 

Jak do nas trafić? 

Nasz adres 

Gimnazjum nr 2
im. Marii Skłodowskiej - Curie
w Polkowicach

ul. Hubala 3
59-100 Polkowice
woj. dolnośląskie
Telefon: 76 746 53 70
Fax: 76 746 53 71

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem