This website works best with JavaScript enabled
Herb BIP

Nasze osiągnięcia 

sample imageZapraszamy do zapoznania się z naszymi osiągnięciami...czytaj więcej

REKRUTACJA 2017/2018 

sample imageSerdecznie zapraszamy uczniów do zapoznania się z ofertą naszej szkoły ...czytaj więcej

Klasa dwujęzyczna  

Klasa dwujęzycznaJęzykiem wykładowym jest język polski i język angielski.... czytaj więcej

Z kalendarza 

4. grudzień /Pn/
Barbórka
6. grudzień /Śr/
Mikołajki

Listopad 2017
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

E-dziennik 

Patron szkoły 

Stołówka szkolna 

Żyj smacznie 

Szkoła zdrowia 

Szkoła zdrowia

Klasy dwujęzyczne 

10-lecie 

Reforma edukacji 

Zebrania z rodzicami 

sample imageHarmonogram zebrań z rodzicami w roku szkolnym 2016/2017...Czytaj więcej

Zastępstwa 

organization imagePoniżej przedstawiamy bieżące zastępstwa szkolne dla uczniów... Czytaj więcej

Ogromne zainteresowanie towarzyszyło Dniom Otwartym SP 4. Szeroka oferta szkoły spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem zwiedzających. Nie dziwimy się, bo mamy sporo do zaoferowania i to dla każdej grupy wiekowej. 
Przyjazna, nowoczesna, bezpieczna, otwarta, twórcza – taka jest nasza szkoła. Mamy nadzieję, że w sobotę, 1 kwietnia wszyscy, którzy nas odwiedzili nie mają już cienia wątpliwości, że mogą śmiało powierzyć naszej opiece swoje dzieci. Zwiedzanie rozpoczęło się od pysznego, zbilansowanego posiłku. Jajecznica, kanapki, naleśniki, ciasto, owoce, warzywa, galaretka. Poranny posiłek to gwarancja udanego dnia. Doskonale o tym wiemy i przykładamy do posiłków ogromną wagę. W naszej szkole uczniowie o szerokim spektrum uzdolnień mają zapewnione wspaniałe warunki do rozwoju. Co więcej, opiekują się nimi prawdziwi pasjonaci – czyli my - nauczyciele, dla których praca to źródło ogromnej przyjemności. Jak mało kto, potrafimy rozpalić zainteresowanie różnymi dziedzinami wiedzy. Plastycy, robotycy, modelarze, chemicy, humaniści, językowcy, sportowcy – wszyscy będą mieć wiele okazji do tego, by u nas poznać smak pasji. Będą mogli rozwijać swoją wiedzę, nie tylko na zajęciach lekcyjnych, ale także poza nimi, na licznych kołach zainteresowań.

 

Nie samą wiedzą człowiek żyje, a w zdrowym ciele zdrowy duch. W sobotę naszym gościom zaprezentowali się także akrobatycy, których powietrzne ewolucje wprawiały w zachwyt. Sala gimnastyczna zamieniła się w wielki plac zabaw, bo wiemy, że dobra zabawa jest również bardzo ważna dla harmonijnego rozwoju dzieci. Na zewnątrz można było jeździć na kucyku oraz posilić się kiełbaską z grilla, by po pełnej wrażeń wizycie mieć jeszcze siły na dalszą część słonecznego dnia. Większość spośród odwiedzjących naszą szkołę była zadowolona.
- Tutaj jest super. Bardzo mi się podoba. Chcę chodzić do tej szkoły – mówiła Hania.
Zapraszamy więc Hanię i inne dzieci we wrześniu do nowej SP 4. Szkoły na szóstkę!!! Z nami przeżyjecie wspaniałą, ekscytującą przygodę. Bo przecież nauka to przygoda!

Nauczyciele SP4

 

Jesteśmy na facebooku 

Jak do nas trafić? 

Nasz adres 

Gimnazjum nr 2
im. Marii Skłodowskiej - Curie
w Polkowicach

ul. Hubala 3
59-100 Polkowice
woj. dolnośląskie
Telefon: 76 746 53 70
Fax: 76 746 53 71

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem